Sleva! His Queen - Dámské párové tričko pro zamilované. Zobrazit větší

His Queen se zlatým potiskem - Dámské párové tričko pro zamilované páry

Nový produkt

His Queen se zlatým potiskem - Dámské párové tričko 

  • Odeslání do 24 hod.
  • Dopravné od 39kč, vše skladem
  • Služba Expres EMS - Doručení do 24 hod.
  • Výměna zboží bez problémů a obratem
  • Kvalitní trička vyrobené ze 100% bavlny 

Pánské The KING Objednejte Zde

Více informací

269,0 Kč s DPH

-130,0 Kč

399,0 Kč s DPH

Více informací

His Queen se zlatým potiskem - Dámské párové tričko pro zamilované.

Použiváme Pánské a Dámské značkové trička Fruit of the Loom  s krátkým rukávem, v originálním stylovém designu, určené pro sportovně založené muže a ženy. 

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu{100% cotton} a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle. 

Tričko His Queen se zlatým potiskem je tričko vhodné pro páry, zamilované páry, manželské páry, snoubence, svatebčany, přítele a přítelkyně, pro všechny kdo rádi nosí trička pro páry.

Dárek vhodný na různé akce, festivaly, k svátku, narozeninám, vánocům, výročí,rodinným oslavám, valentýna, svatbu, výlet, zájezd, či jen k rekreaci.

Tímto dárkem vyřešíte starost. s dárkem, užitečným dárečkem, praktickým podarovaním milované osobě a uděláte velkou radost.

Doporučujeme vám tento dárek - tričko zakoupit z důvodu kvalitního trička z bavlny a potisku, nízké ceny, odeslání do 24 hod, doručení do 24 hod.

Koupí získáte originální tričko - dárek vhodný pro ženy, slečny a paní každého věku. Dárek pro milovanou, snoubenku, přítelkyni, manželku, dceru, partnerku.

Tričko je dárek, který je používán každodenně a vaší partnerku potěší. Dárkové tričko pro páry, ženy, slečny je určeno bez rozdílu věku. Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových triček v České republice, které jsou kvalitní,se zárukou vrácení peněz, nízké ceny a které jsou ihned k dodání.

Dárky ke svátku, narozeninám, vánocům, výročí, oslavám, rodinným oslavám, svatbám, svátku zamilovaných, valentýnu nebo jen tak pro radost. Udělejte radost svým milovaným polovičkám nejen při oslavách, výročí, ale jen tak pro potěšení na festival, pivo, výlet či zájezd.

Dámské tričko His Queen se zlatým potiskem je připraveno ihned k odeslání do 24 hod a zcela určitě potěší vaší polovičku