Nesnáším být sexi, ale jsem vedoucí, takže to jinak nejde. Dárkové pánské tričko, dárek pro vedoucího

Nový produkt

Dárek pro vedoucího, který vykouzlí úsměv.

Hledáte dárek pro vedoucího v práci nebo ve firmě? Náš tip na dárek pro vedoucího.

Proč kupovat u nás
Přinašíme stovky tipů, rad a doporučení na dárky pro každého, pro všechny situace.
Rychle dodání, odeslání do 24hod, nízké poštovné od 39kč.
Naše ceny jsou jedny s nejnižších
Poskytujeme záruku vrácení peněz, pokud nebudete z dárečkem spokojeni.

Více informací

269,0 Kč s DPH

-130,0 Kč

399,0 Kč s DPH

Více informací

 Dárkové pánské tričko s potiskem: Nesnáším být sexi, ale jsem vedoucí, takže to jinak nejde. 

Pánské značkové tričko od firmy ADLER  s krátkým rukávem, v originálním stylovém designu, určené pro sportovně založené muže a ženy. 

Díky kvalitnímu bavlněnému materiálu{100% cotton} a klasickému střihu, se tričko skvěle nosí, dobře drží tvar a perfektně sedí na těle.Velikostní tabulka

Nabízíme dárkové pánské tričko s potiskem: Nesnáším být sexi, ale jsem vedoucí, takže to jinak nejde. Dárkové pánské tričko, dárek pro vedoucího

Potřebujete tip na dárek, který splňuje vaše náročné požadavky a představy?

Nabízíme vám tipy, rady a inspiraci na originální, praktické, nezapomenutelné a zábavné dárečky, pro celou rodinu a kamarády.

Jaký dáreček doporučujeme: tričko s potiskem: Nesnáším být sexi, ale jsem vedoucí, takže to jinak nejde. Dáreček pro vedoucího, k jakékoliv příležitosti.

Přinášíme vám užitečné rady a neobvyklé tipy jaký dáreček koupit, dle koníčků, rodinného poměru, zálib, povolání, věku, zdali je obdarovaný muž či žena.

V naší nabídce dárku pro každého, nabízíme pro obdarovaného jen potěšení, originalitu, styl, humor a především něco co bude užitečné a využívané po dlouhou dobu.

Proč je dárkové tričko tím vhodným, praktickým, užitečným a výstižným dárkem?

Obdarovanému bude tričko sloužit mnoho let, tiskneme pouze na kvalitní trička z 100% bavlny a obrázek, text se nikdy nebude loupat a lámat. Oblečení není jak jiný nepraktický dárek, který dáte do šuplíku a zapomenete na něho.

Obdarujte vedoucího tímto tričkem a vaše snaha nebude zapomenuta.

Zapomněli jste, že potřebujete mít dárek již zítra? Nevadí! Služba EMS - Expresní doručení do 24 hod s Garancí vám zásilku doručí do 24 hod.